Dom opieki dla osób starszych Podkarpackie

Prywatne domy opieki – podkarpackie

Jesień życia bywa dla wielu osób ciężką próbą, która wiąże się z utratą sprawności, pogorszeniem kondycji fizycznej i psychicznej, licznymi ograniczeniami. Złe samopoczucie, jak również niewystarczający poziom samodzielności sprawiają, że osoby starsze często trafiają do domów spokojnej starości. Na Podkarpaciu są to zarówno prywatne domy opieki, jak również domy opieki refundowane przez NFZ.

My zapraszamy Cię serdecznie do Altru – nowoczesnego obiektu, przystosowanego w pełni do potrzeb osób starszych z różnymi dolegliwościami i schorzeniami.. Jeżeli szukasz najlepszego domu dla swoich Rodziców czy Dziadków, zapewniamy, że u nas poczują się jak w domu!

Wolne miejsce w DPS na Podkarpaciu

Jeżeli w domu opieki na NFZ nie ma wolnych miejsc lub ich standard dalece odbiega od Twojej wizji dobrego domu opieki, zgłoś się do nas. Udowadniamy, że domy starców to przeszłość, teraz jesień życia można spędzić w nowoczesnym obiekcie, którego standard przypomina bardziej hotel niż dom seniora. Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś tak właśnie się czuł, przekraczając jego próg.

Prywatny dom seniora – standard opieki, który Cię zachwyci

W naszym domu opieki dla osób starszych na podopiecznych czeka wszystko, czego potrzebują na obecnym etapie życia.

Mamy tu wykwalifikowany personel, który przez całą dobę czuwa nad stanem zdrowia oraz samopoczuciem seniorów. Wspiera ich w tym innowacyjny system teleopieki monitorujący parametry zdrowotne pensjonariuszy. A to jeszcze nie wszystko.

Do ich dyspozycji pozostają wygodne, estetycznie urządzone pokoje i przestrzenie wspólne. Zalicza się do nich strefa odnowy biologicznej, sala do ćwiczeń gimnastycznych i relaksacyjnych , sale pobytu dziennego oraz ogród z piękną roślinnością, wśród której chce się spacerować.

Dbamy też o smaczne, pełnowartościowe wyżywienie – w naszym domu seniora serwowanych jest 5 posiłków dziennie wraz z przekąskami.

Znajdź najlepszy dom seniora na Podkarpaciu

Gdy chodzi o zapewnienie najwyższego standardu opieki seniorowi, który jest Ci bliski, nie zważaj na odległość, jaka dzieli Cię od domu opieki dla osób starszych. W podkarpackim zaufało nam już wiele osób, które cenią sobie wygodny dojazd do naszego obiektu, a nade wszystko standard jego wyposażenia oraz świadczonej obsługi i jakość oferty.

Zapraszamy osoby starsze o różnych potrzebach, także  leżące i o ograniczonej sprawności ruchowej. Dopasowujemy zakres opieki do indywidualnych potrzeb pensjonariuszy, dlatego u nas czują się często lepiej, niż gdyby mieszkały same w domu. Tu nie grozi im samotność! Terapeuci zajęciowi organizują liczne aktywności oraz inicjatywy mające na celu rozwijanie pasji i integrowanie – tutaj nikt nie czuje się samotny.

Ceny w domu spokojnej starości – podkarpackie

Zastanawiasz się, czy możesz pozwolić sobie na zakwaterowanie bliskiej osoby w domu spokojnej starości? Ceny w Altru są w pełni adekwatne do jakości opieki i standardów, jakie oferujemy naszym pensjonariuszom (działamy też jako dom opieki dla osób leżących). Gwarantujemy im komfort w przystępnej cenie – dom spokojnej starości to koszt od 5000 złotych miesięcznie. Obejmuje on profesjonalną całodobową asystę, innowacyjny system teleopieki monitorujący parametry zdrowotne, wyżywienie obejmujące 5 posiłków dziennie, starannie wykonanych w naszej kuchni oraz wiele innych.

5cc693ef.jpg
Projekt pn. „Wzrost konkurencyjności firmy SOURCETECH Bohdan Drzymała poprzez opracowanie i wprowadzenie na rynek innowacyjnej usługi opartej o technologie, poprawiające jakość życia najbardziej wrażliwych grup społecznych, w szczególności osób starszych” realizowany w ramach programu „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego, 2014 -2021.

 

 

 

Miejscem realizacji projektu jest Przemyśl
nieruchomość przy ul. Stanisława Leszczyńskiego.

Projekt realizowany w okresie 02/11/2020 – 31/12/2023.

Wartość projektu: 17 277 759.00 zł      Wartość kosztów kwalifikowalnych: 14 062 800.00 zł     Wartość dofinansowania: 8 456 585.00 zł

 

Znajdź nas na